Avcılar Ferroli Servisi

Avcılar Ferroli Servisi & Kombi Servis Bakım

Kombi teknik sorun ve arızada hemen adrese geliyoruz. Avcılar Ferroli Servisi   uzmanı olarak garantili işçilik ve uygun fiyatlarla hizmet alın. 7/24 kombi servis, bakım ve parça değişimi için 444 10 69 bizlere ulaşın. Kombi teknik servis birimlerimiz Ferroli kombilerin her modelinde sizlere en iyi servisi sağlayacaktır.

Yaşam alanı daireler, iş yerleri, dükkanlar ve her tür alanda kullandığınız kombi için servis isteyebilirsiniz. İstanbul Avcılar ilçemizde haftanın tüm günlerinde en aktif servis firmalarından biriyiz.

Avcılar Ferroli Kombi Servisi

Kombilerdeki kurulum hataları, tesisat su basınç arızaları, kullanıcılardan kaynaklı arızalar ve türlü aksam ve parça arızalarına bakıyoruz. Yoğuşmalı ve hermetik tüm kombi modellerinde tecrübeli teknisyenlerimiz bulunmaktadır.

Ferroli kombi tamir onarım işlemleri, kombi parça değişimleri, periyodik kombi bakımı yapılması için servis müşteri hizmetleri numaramızdan bizleri arayınız. Oturduğunuz semtin kombi teknik servis firmasıyız. Bizlere mesai saatlerinin erken diliminde bizlere ulaşan müşterilerimiz aynı gün en hızlı kombi servisi hizmetini almaktadır.

Avcılar semt ve mahallelerinde süreki hazır durumdaki yaygın servis sağlayıcı servisiz . Kombi Çağrı merkezini aradığınızda kombi modelini, kombi ekranındaki hatayı, yaşadınız sorun ve sıkıntıyı detaylı olarak teknik personelimize aktarınız.

Avcılar Ferroli Yetkili Servisi

İlk defa çalıştırılacak kombilerde işlemin yetkisi servisince yapılması doğru olacaktır.  Yeni almış olduğunuz kombi şofben ve termosifon gibi ısıtma sistemi ilk işlemlerinin ve garanti belgesi onaylamasının yetkili Ferroli servisi tarafından yapılması gerekir. Ferroli Avcılar kombi yetkili servisi için genel çağrı merkezi numaralarına internetten ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Satın aldığınız cihazların ilk işlemlerinin yetkili servis dışında yapılmaması gerekir. Olası fabrikasyon hatalarında sorun yaşamak istemiyorsanız bu detaya dikkat etmelisiniz. Her ne kadar çok sık karşılaşılan bir durum olmasada sürpriz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Size teslimat yapılana kadar içerisinde kombide istenmeyen sorunlar oluşabilir. Nakliye sırasında kazalar, darbe ve çizikler olabileceği gibi parça sorunlarıda yaşanabilir. Fabrikadan ilk çıkışında da üretimi hataları olabilir. Ferroli yetkili servisi ilk açılışı, kurulum ve montajı yapacak sonrasında da kombiyi çalıştıracak ve teslim edecektir.

Yetkili servislerdeki servis fiyat tarifleri ve parça fiyatları özel servislere göre oldukça yüksektir. Bu nedenle bir çok kombi cihaz sahibi özel kombi servislerine yönelmektedir. Özel servislerin yetkili servislere göre servis fiyat ücretleri, tamir onarım işçilik hizmetleri oldukça ekonomiktir. İşçilik farklı olmayan bu hizmetler için bir çok kişide bu nedenle özel servislere yönelmektedir.

Avcılar Ferroli Kombi Teknik Servis

Kombilerin sık arıza yapmasının önüne geçmek için markanızda deneyimli teknik servislerden hizmet almalısınız. Sektörde kısa bir araştırdığınızda bir çok sorun ve hatalı işlemin olduğuna şahitlik edeceksiniz. Cihaz performansı yanında güvenlik ve insan sağlığı açısından da farklar vardır. Bu sebepler herkes kombi tamircisi veya kombi teknik uzmanı olamaz. Sizlerde kombi sahipleri olarak cihazlarınızı deneyimsiz kişilere emanet etmeyiniz.

Kombiniz için servis hizmeti alırken aceleci olmadan doğru ve kaliteli teknik servis hizmeti sağlayanlara ulaşmalısınız. Kombiler sonraki yıllarda sıkça arıza yapması ve hata vermesindeki sebep genelde hatalı işlem ve işçiliklerdir.

Bazı Ferroli Kombi Arızaları şunlardır;

  • Ferroli kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Ferroli kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Ferroli kombinin çakmağı çalışmıyor

Ferroli Avcılar Kombi Tamircisi

20 yıllık kombi servis deneyim ve tecrübesine sahibiz. Avcılar bölgesini en iyi bilen teknik servis firması olup aralıksız hizmetimiz 20 yılı geçen süredir devam etmektedir. Avcılar Ferroli Servisi için yetkin teknik personellerimiz ile sizlere %100 hatasız ve kusursuz hizmet veririz. Sadece işçilik becerisi ile değil kullanım yaptığımız özel teknolojik ekipmanlar ile de işlem sonrasında analiz yaparız.

Üretgen Kombi Servis kombi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri dışında servis vermemektedir. Servis ekibimizin bünyesinde kombilerde deneyimsiz kişiler ve uzmanlar görev yapmaz. Teknik servis işçiliğimiz tahmin ve olasılık üzerine değil bilimsel analiz çalışmalar içerir. Bir çok kombi sahibi cihazlarının sürekli aynı yerden arıza verdiğini iddia etmektedir. Bunun genel sebebi tamir sırasında yapılan işçilik hatalarıdır.

Avcılar Ferroli Servisi bünyesinde Divacondens D Plus, Bluhelix Prima, Divacondens Bluhelix tech modelleri ve diğer eski tip tüm kombilerde servis, bakım, yedek parça ve montaj hizmetleri verilir.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Avcılar Ferroli Servis Randevusu

Avcılar Ferroli Servis Randevusu

Avcılar Ferroli Kombi Servisi 444 10 69 servis çağrı merkezi numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kombinizle alakalı tüm arızalarda, bakım taleplerinizde, yer değiştirme ve montaj isteklerinizde bizlere ulaşınız. Ferroli kombilerde tamirden montaja, yedek parçadan bakıma en uygun fiyatları sizlere 365 gün biz sunuyoruz


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir