Bahçelievler Ferroli Servisi

Bahçelievler Ferroli Servisi & 7/24 Kombi Servis 444 10 69

Kombi bozuldu ve çalışmıyorsa en kısa sürede adrese gelir tamir & onarım yaparız. Bahçelievler Ferroli Servisi & 7/24 Kombi Servis 444 10 69 telefon hattın tüm kombi randevuları alınmaktadır. İstanbul Bahçelievler ilçesi ve çevre bölgelerde haftanın 7 günü kombi servis, montaj, periyodik kombi bakım hizmeti sağlıyoruz.

Ferroli kombi cihazlarında 20 senelik servis tecrübesi ile müşterilerimize en iyi işçiliği veriyoruz. Kombilerde sürekli yaşanabilecek olan ateşleme arızası, patlamalı çalışma sorunları, kombinin su akıtması veya gürültülü çalışıyorsa çözümü kolaydır. Kombi anakart ve elektronik kart arızalarında da her serviden hizmet almanız zordur.

  • Bahçelievler Kombi Tamir onarım,
  • Bahçelievler kombi bakımı,
  • Bahçelievler kombi yer değiştirme,
  • Bahçelievler Kombi montaj,
  • Bahçelievler Kombi yedek parça değişimi

Bahçelievler Ferroli Kombi Servisi

İstanbul Bahçelievler Ferroli servisimiz ilçemizdeki semt ve mahallelerin tümünde aralıksız olarak sağlanır. Kombi arıza tespiti %100 nokta tespiti ile yapılır onarım işlemi kısa sürede tamamlanır. Kombiler genelde sökülmeden yerinde tamir onarımı yapılabilen cihazlardır. Çok ender ve ciddi sorunlarda söküm işlemi yapılır.

Ferroli kombi servisi için Bahçelievler merkez servisi olup haftanın tüm günleri aktif çalışıyoruz. Cihazınız için kombi tamir onarım işlemleri, kombi parça değişimleri, periyodik kombi bakımı yapılması için servis müşteri hizmetleri numaramızdan bizleri arayınız. Konumunuza yakındayız ve hemen geliriz. Gün içinde mesai saatlerinin erken diliminde bizlere ulaşan müşterilerimiz aynı gün en hızlı kombi servisi hizmetini almaktadır.

 

Bahçelievler Ferroli Yetkili Servisi

Ferroli servis işlemlerinde teknik ekibimiz yetkili servis değildir. Müşterilerimize sağladığımız tüm hizmetler özel servis kapsamında sağlanır. Yeni cihazlar için özel kombi servisleri yerine yetkili ferroli servisi tercih edilmelidir. Sıfır kombi şofben ve termosifon gibi ısıtma sistemi satın aldıysanız ilk işlemlerinin ve garanti belgesi onaylamasının yetkili Ferroli servisince yapılması gerekir. Bu hizmeti özel kombi servislerinden almamalısınız. Ferroli Bahçelievler kombi yetkili servisi için genel çağrı merkezi numaralarına internetten ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Kombilerin ilk kullanım ve açılışların yetkili servis dışında yapılmaması fabrikasyon hatalarında sizden taraf avantaj sağlayacaktır. Her ne kadar çok sık karşılaşılan bir durum olmasada sürpriz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Size teslimat yapılana kadar içerisinde kombide istenmeyen sorunlar oluşabilir. Nakliye sırasında kazalar, darbe ve çizikler olabileceği gibi parça sorunlarıda yaşanabilir. Fabrikadan ilk çıkışında da üretimi hataları olabilir. Ferroli yetkili servisi ilk açılışı, kurulum ve montajı yapacak sonrasında da kombiyi çalıştıracak ve teslim edecektir.

Bahçelievler Ferroli Kombi Teknik Servis

Kombilerin sürekli benzer aynı noktalardan arıza yapmasının önüne geçmek için markanızda deneyimli teknik servislerden hizmet almalısınız. Sektörde kısa bir araştırdığınızda bir çok sorun ve hatalı işlemin olduğuna şahitlik edeceksiniz. Cihaz performansı yanında güvenlik ve insan sağlığı açısından da farklar vardır. Bu sebepler herkes kombi tamircisi veya kombi teknik uzmanı olamaz. Sizlerde kombi sahipleri olarak cihazlarınızı deneyimsiz kişilere emanet etmeyiniz.

Kombi mutlaka sizin için en değerli cihazlardan biridir. Bu nedenle her kombi tamircisi veya teknik servise cihazlarınızı emanet etmeyiniz. Kombiler sonraki yıllarda sıkça arıza yapması ve hata vermesindeki sebep genelde hatalı işlem ve işçiliklerdir.

Bazı Ferroli Kombi Arızaları şunlardır;

  • Ferroli kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Ferroli kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Ferroli kombinin çakmağı çalışmıyor

Ferroli Kombi Tamircisi

Kombi servis teknik birimlerimiz içinde görev alan teknisyenler her yeni çıkan modelde hizmet içi eğitim almaktadır. Çevrenizde ve yakınınızda bulacağınız her kombi tamircisi sizlere kaliteli hizmet veremez. Bahçelievler Ferroli Servisi için yetkin teknik personellerimiz ile sizlere %100 hatasız ve kusursuz hizmet veririz. Sadece işçilik becerisi ile değil kullanım yaptığımız özel teknolojik ekipmanlar ile de işlem sonrasında analiz yaparız.

Üretgen Kombi Servis kombi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri dışında servis vermemektedir. Servis ekibimizin bünyesinde kombilerde deneyimsiz kişiler ve uzmanlar görev yapmaz. Teknik servis işçiliğimiz tahmin ve olasılık üzerine değil bilimsel analiz çalışmalar içerir. Bir çok kombi sahibi cihazlarının sürekli aynı yerden arıza verdiğini iddia etmektedir. Bunun genel sebebi tamir sırasında yapılan işçilik hatalarıdır.

Bahçelievler Ferroli Servisi bünyesinde Divacondens D Plus, Bluhelix Prima, Divacondens Bluhelix tech modelleri ve diğer eski tip tüm kombilerde servis, bakım, yedek parça ve montaj hizmetleri verilir.

Bahçelievler Ferroli Servis Randevusu

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Bahçelievler Ferroli Servis Randevusu

Bahçelievler Ferroli Kombi Servisi 444 10 69 servis çağrı merkezi numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kombinizle alakalı tüm arızalarda, bakım taleplerinizde, yer değiştirme ve montaj isteklerinizde bizlere ulaşınız. Ferroli kombilerde tamirden montaja, yedek parçadan bakıma en uygun fiyatları sizlere 365 gün biz sunuyoruz


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir