Baymak Servis

Kullandığınız kombi Baymak ve arıza yaptıysa 444 10 69 numaradan hemen kayıt yaptırın. Baymak servis taleplerinde sizlere en yakındaki servis birimi en hızlı şekilde adresinize yönlendirilir. Baymak kombi modelleri ülkemizde uzun yıllardır sayısız kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Baymak kombi servis randevusu oluşturacaksanız kombi modeli, kombi ekranındaki hata kodunuzu çağrı merkezi personelimize bildirmeyi unutmayınız. Baymak kombilerde yaşanılan her tür parça ve aksam sorunu, baca sorunları, sıcak su, ses ve gürültü arızaları, çeşitli ısıtma arızalarında nitelikli işçilik hizmeti alırsınız.

Baymak Servis

Baymak servis kaydı diğer bir çok kombi türüne göre daha sık yapılmaktadır. Çok fazla kullanıcısı olan bu markanın hali ile teknik servis desteğide fazladır. Ancak her alanda olduğu gibi teknik servis konusunda da yetersizlikler ve yanıltmacalar oldukça fazladır. Lütfen bu sebeple servis firmanızı doğru seçiniz.

Baymak Kombi Servisi

Kombi satışı yapan neredeyse 30’a yakın marka ve bunlarında yüzlerce modeli vardır. Tüketicilerin güvendiği ve yıllardır tercih ettiği üst kategori ise 4-5 marka olup bunlardan biride Baymak ürünlerdir. Aşağıda Baymak kombinin günümüz itibari ile satışı devam eden modelleri belirtilmiştir. Üretgen Kombi servisi olarak belirtilen yeni model kombi ve eski tip tüm Baymak kombi cihazlar için servis sağlanmaktadır.

Baymak kombinin güncel satışı devam eden bazı modelleri ; Lunatec yoğuşmalı kombi, idee yoğuşmalı, Duotec compact tam yoğuşmalı kombi, Eco Ct tam yoğuşmalı kombi, Luna Avant yoğuşmalı kombi, Brötje Startec tam yoğuşmalı kombi, Novadens Extra tam yoğuşmalı kombi, Star Bridge yoğuşmalı kombi, Lambert Lpy Compact yoğuşmalı kombi, Lambert Attivo yoğuşmalı kombi, Dolce Vita Dvy Compact yoğuşmalı kombi, Dolce Vita Fellice yoğuşmalı kombi.

Baymak Kombi Servisi

Baymak kombi servis hizmetlerinde doğru işçilik cihazların direk ömrünü etkiler. Bu nedenle Baymak Kombilerde problemin ve arızanın doğru tespit edilmesi son derece önemlidir. Sıkça yaşanılan kombi sorunlarında genelde sebep yetersiz işçilik ve tamir eksiklikleridir. Kombide çoğu zaman tek bir noktada sorun yaşanmaz. Bir noktada oluşan kombi arızası başka parça ve aksamlarıda etkileyebilir. Bu nedenle tamir işlemini yapacak kombi yetkilisi bu noktalarında kontrolünü ve performans testini yapmak zorundadır.

Arızanın tespitinin tam olarak yapılması ve sonrasında sık sık benzer arızalar çıkarmaması için mutlaka profesyonel teknik servislerden hizmet alınız. Firmamız kombideki arıza tespit işlemi yapıldıktan sonra yerinde müdahale veya servis merkezine alınır ve tamir süreci başlar.

Baymak Yetkili Servis

Baymak Yetkili Servis

Sıfır kutusu henüz açılmamış yeni kombiler için ilk açılış, kurulum, montaj ve ilk çalıştırma yapılması gereklidir. Bu işlemi yapacak olanda Baymak Yetkili Servis merkezleridir. Bayilerden veya internet üzerinden yapılan satın alımdan sonra ilk önce cihazınız adresinize teslim edilir ve sonrasında sizin yapmanız gereken yetkili Baymak servisi arayıp randevu almanızdır.

Kombi ve ısıtma sistemlerinin ilk garanti süreleri yetkili servislerin açılış ve ilk kurulum sonrasında başlamaktadır. Bu sebeple özel kombi teknik servisleri yerine Baymak Yetkili Servisi üzerinden üzerinden hizmet alınması gerekir. Çünkü sizlere teslim sırasında nakliye aşamasında sorunlar yaşamış veya fabrika üretim hatası olan bir kombiyi satın almış olabilirsiniz. Mutlaka ilk çalıştırmayı yetkili Baymak servisinin yapmasını isteyiniz.

Baymak Kombi Servisi İletişim Telefon Numarası

Baymak kombi servisi iletişim numarası olan 444 10 69 numaralı telefondan servisi arayabilirsiniz. Baymak Servis çağrı merkezi müşteri hizmetleri personelimize cihazda yaşadığınız sorunu, kombi dijital ekrandaki varsa hata kodunu ve detaylı adres bilgilerinizi iletiniz.

Baymak kombi ekibimizin sizlere gün içinde en kısa sürede ulaşması için lütfen detaylı bilgiyi müşteri hizmetleri personelimize aktarınız. 444 10 69 servis iletişim numarası çağrı merkezi 7/24 aktif olup dilediğiniz gün ve saat için servis kaydı yapabilirsiniz.

Baymak Kombilerde Yaşanılan Arızalar

Kombi markaları birbirinden farklı olsa da arıza ve problemleri birbirine benzemektedir. Servis merkezimize ulaşan en sık ısıtma sistemi kombi şikayetleri aşağıda sıralanmıştır.

 • Baymak kombi hiç çalışmıyor
 • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
 • Baymak kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
 • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
 • Baymak kombinin çakmağı çalışmıyor
 • Kombi termostatı çalışmıyor

Baymak Kombi hataları

Listede belirtilen Baymak kombi hata kodlarınının bazılarını inceleyebilirsiniz. Sizin kombinizin ekranında çıkan hata koduna göre sorunun kaynağını öğrenebilirsiniz. Kombi cihazları hassas ürünler olup bilmediğiniz müdahalelerden lütfen kaçının ve teknik destek isteyiniz.

 • E01 hata kodu : Baymak kombideki gaz beslemesi ve blokajı arızası
 • E02 hata kodu : Baymak kombinizde emniyet termostat sensoru arızası
 • E03 hata kodu : Baymak kombi baca termostat sensoru veya baca basınç sensoru arızası
 • E05 hata kodu : Kombi Isıtma devresi NTC sensor arızası
 • F05 hata kodu : Kombi prosestat sorununda bu hata ekrana yansır
 • E06 hata kodu: Kombideki kullanım suyu devresi NTC sensor arızası
 • E10 hata kodu: Kombi düşük su basıncı uyarısı
 • E25 hata kodu : Kombide Maximum sıcaklık uyarısı anlamına gelir
 • E35 hata kodu: Kombi Alev oluşumu arızası

Acil Baymak Kombi Teknik Servis

Baymak Servis taleplerinde çağrı merkezini arayıp istediğiniz ve güne ve saate randevulu servis kayıt işlemi yapabileceğiniz gibi ekiplerimizin müsaitlik durumuna göre acil kombi serviside alabilirsiniz. Bize ulaşmak için 444 10 69  numaramızı arayınız.

Kombi Servisi

Tüm Kombi Marka ve Modellerinde teknik servis ve Periyodik Kombi Bakım

En Yakın Kombi Servisi

30 Farklı Şehirde Kombi Servis Hizmeti Vermekteyiz. Size En Yakın kombi servisi için bizi arayın.
444 10 69