Bostancı Ferroli Servisi

Bostancı Ferroli Kombi Servisi & 7/24 Servis Kaydı

Kombi ateşleme, ısıtma, patlamalı yanma, sensör ve diğer tüm arızalarında aynı gün servis alın. Bostancı Ferroli Kombi Servisi & 7/24 Servis Kaydı 444 10 69 numaradan günün her anında yapılabilmektedir. Ferroli Yoğuşmalı kombi, hermetik kombiler, bacalı kombi serilerinin tümünde tamir, onarım, yedek parça değişim, periyodik bakım deneyimli teknik ekiplerimizle sağlanmaktadır.

Kombiden sıcak su alamadığınızda veya yetersiz ısıtma yaşandığında mutlaka servise ulaşmalısınız. Teknik ekibimiz kalıcı çözümler için öncelikle %100 net şekilde arıza tespit işlemi yapacaktır. Kombi arızalarında kontrol edilmesi gereken oldukça fazla bölüm ve arıza çıkaracak nokta vardır. Bunları kontrol etmeden yapılacak her tamir ilerde aynı yerden benzer sorunların yaşanmasına neden olur.

Bostancı Ferroli Kombi Servisi

Kombi anakart sorunları en ciddi sorunlardan biri olup genelde tamiride her servis işletmesinde yoktur. Bir çok teknik servis değişiminin gerektiği söyler ancak buda maliyetli bir çözümdür. Kombi ateşlemiyorsa öncelikle Reset atıp tekrar çalıştırmayı denemelisiniz. Eğer yinede çalışmıyorsa gaz valfinde veya iyonizasyonda sorun var demektir. Ufak büyük demeden her kombi arızası için vereceğiniz adrese tecrübeli kombi teknisyenlerimizi hemen gönderiyoruz.

Ferroli kombi servisi Bostancı birimlerimiz yılın her günü teknik hizmet sağlıyor. Kombiniz için tamir onarım işlemleri, kombi parça değişimleri, periyodik kombi bakımı yapılması için servis müşteri hizmetleri numaramızdan bizleri arayınız. Konumunuza yakındayız ve hemen geliriz. Gün içinde mesai saatlerinin erken diliminde bizlere ulaşan müşterilerimiz aynı gün en hızlı kombi servisi hizmetini almaktadır.

Bostancı semt ve mahallelerinde gezici mobil kombi servis firmasıyız . Kombi Çağrı merkezini aradığınızda kombi modelini, kombi ekranındaki hatayı, yaşadınız sorun ve sıkıntıyı detaylı olarak aktarınız.

Bostancı Ferroli Yetkili Servisi

Firmamız kombi servis hizmetlerini müşterilerine özel servis olarak sağlamaktadır. Firmamız yetkili servis olayım garanti kapsamı dışındaki cihazlarınızda özel servis desteği verir. Bunun içinde özel kombi servisleri yerine yetkili ferroli servisi tercih edilmelidir. Sıfır kombi şofben ve termosifon gibi ısıtma sistemi satın aldıysanız ilk işlemlerinin ve garanti belgesi onaylamasının yetkili Ferroli servisince yapılması gerekir. Bu hizmeti özel kombi servislerinden almamalısınız. Ferroli Bostancı kombi yetkili servisi için genel çağrı merkezi numaralarına internetten ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

İlk açılışların yetkili servis dışında yapılmaması fabrikasyon hatalarında sizden taraf avantaj sağlayacaktır. Her ne kadar çok sık karşılaşılan bir durum olmasada sürpriz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Size teslimat yapılana kadar içerisinde kombide istenmeyen sorunlar oluşabilir. Nakliye sırasında kazalar, darbe ve çizikler olabileceği gibi parça sorunlarıda yaşanabilir. Fabrikadan ilk çıkışında da üretimi hataları olabilir. Ferroli yetkili servisi ilk açılışı, kurulum ve montajı yapacak sonrasında da kombiyi çalıştıracak ve teslim edecektir.

Yetkili servislerdeki servis fiyat tarifleri ve parça fiyatları özel servislere göre oldukça yüksektir. Bu nedenle bir çok kombi cihaz sahibi özel kombi servislerine yönelmektedir. Özel servislerin yetkili servislere göre servis fiyat ücretleri, tamir onarım işçilik hizmetleri oldukça ekonomiktir. İşçilik farklı olmayan bu hizmetler için bir çok kişide bu nedenle özel servislere yönelmektedir

Bostancı Ferroli Kombi Teknik Servis

Kombilerin sık arıza yapmasının önüne geçmek için markanızda deneyimli teknik servislerden hizmet almalısınız. Sektörde kısa bir araştırdığınızda bir çok sorun ve hatalı işlemin olduğuna şahitlik edeceksiniz. Cihaz performansı yanında güvenlik ve insan sağlığı açısından da farklar vardır. Bu sebepler herkes kombi tamircisi veya kombi teknik uzmanı olamaz. Sizlerde kombi sahipleri olarak cihazlarınızı deneyimsiz kişilere emanet etmeyiniz.

Kombiniz için servis hizmeti alırken aceleci olmadan doğru ve kaliteli teknik servis hizmeti sağlayanlara ulaşmalısınız. Kombiler sonraki yıllarda sıkça arıza yapması ve hata vermesindeki sebep genelde hatalı işlem ve işçiliklerdir.

Bazı Ferroli Kombi Arızaları şunlardır;

  • Ferroli kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Ferroli kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Ferroli kombinin çakmağı çalışmıyor

Ferroli Kombi Tamircisi

Kombi servis teknik birimlerimiz içinde görev alan teknisyenler her yeni çıkan modelde hizmet içi eğitim almaktadır. Çevrenizde ve yakınınızda bulacağınız her kombi tamircisi sizlere kaliteli hizmet veremez. Bostancı Ferroli Servisi için yetkin teknik personellerimiz ile sizlere %100 hatasız ve kusursuz hizmet veririz. Sadece işçilik becerisi ile değil kullanım yaptığımız özel teknolojik ekipmanlar ile de işlem sonrasında analiz yaparız.

Üretgen Kombi Servis kombi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri dışında servis vermemektedir. Servis ekibimizin bünyesinde kombilerde deneyimsiz kişiler ve uzmanlar görev yapmaz. Teknik servis işçiliğimiz tahmin ve olasılık üzerine değil bilimsel analiz çalışmalar içerir. Bir çok kombi sahibi cihazlarının sürekli aynı yerden arıza verdiğini iddia etmektedir. Bunun genel sebebi tamir sırasında yapılan işçilik hatalarıdır.

Bostancı Ferroli Servisi bünyesinde Divacondens D Plus, Bluhelix Prima, Divacondens Bluhelix tech modelleri ve diğer eski tip tüm kombilerde servis, bakım, yedek parça ve montaj hizmetleri verilir.

Bostancı Ferroli Servis numarası

Ferroli Kombi Arıza Kodları

 

Bostancı Ferroli Servis Randevusu

Bostancı Ferroli Kombi Servisi 444 10 69 servis çağrı merkezi numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kombinizle alakalı tüm arızalarda, bakım taleplerinizde, yer değiştirme ve montaj isteklerinizde bizlere ulaşınız. Ferroli kombilerde tamirden montaja, yedek parçadan bakıma en uygun fiyatları sizlere 365 gün biz sunuyoruz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir