Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Ansızın oluşabilecek arızalarda Demirdöküm kombi servisi için bizlere 444 10 69 bu numaradan servis kaydı oluşturabilirsiniz. Üretgen kombi servis olarak ülkemizin 30 farklı şehirde yüzlerce ilçe ve semtte her gün servisimiz bulunmaktadır. Demirdöküm uzmanlık alanımız olmasından ötürü yaşanılan her tür parça ve aksam sorunu, baca sorunları, sıcak su, ses ve gürültü arızaları, çeşitli ısıtma problemlerinde bizelere ulaşabilirsiniz.

Kombi arızanızın niteliğine göre gerek donanıma sahip aracımız ile adresinize gelinir. Demirdöküm servis için bünyemizdeki markanın tüm model kombi cihazları için tecrübeli teknisyenler görev yapmaktadır. Kombideki arıza tespit işlemi yapıldıktan sonra yerinde müdahale veya servis merkezine alınır ve tamir süreci başlar.

Demirdöküm Servis

Kombi cihazınız yeni veya eski model olsun ekibimizden en iyi servis işçiliğini alırsınız. Demirdöküm kombi servis ekiplerimiz sadece fiziksel işlem yapmaz teknolojik donanımlarımızla garantili işçilik sağlar. Asla tahmin usulü çalışmalar yapılmaz tamamen bilimsel teknoloji kullanılarak en doğru noktalara müdahale edilir.

Demirdöküm kombide her zaman tek bir sorun yaşanmaz. Bir bölgede oluşan kombi arızası başka parça ve aksamlarıda etkileyebilir. Bu nedenle kombi tamiri işlemini yapacak yetkili kişi bu noktalarında kontrolünü ve performans % testi yapılmalıdır.Kombi sorununda arızanın doğru tespit edilmesi son derece önemlidir. Yetersiz işçilik ile gözden kaçan hatalar sebebiyle oldukça hassas olan bu cihazlarda daha büyük problemler çıkabilir.

Demirdöküm Servis

Demirdöküm Yetkili Servis

Mağazalardan sıfır olarak satın alınan kombi ilk açılış, kurulum, montaj ve ilk çalıştırma yapılması için bu işlemi yapacak olan Demirdöküm Yetkili Servis merkezleridir. Satın alımdan sonra ilk önce cihazınız adresinize teslim edilir ve sonrasında ekiplerin gelmesi için yetkili Demirdöküm servisi arayıp randevu almanızdır.

İlk kurulum sonrasında garanti süresi başlayacak olup bu sebeple sadece Demirdöküm yetkili servis tarafından işlem yaptırmalısınız. Çünkü sizlere teslim sırasında nakliye aşamasında sorunlar yaşamış veya fabrika üretim hatası olan bir kombiyi satın almış olabilirsiniz. Mutlaka ilk çalıştırmayı yetkili Demirdöküm servisinin yapmasını isteyiniz.

Demirdöküm Yetkili Servis

Demirdöküm Kombi Servisi İletişim Telefon Numarası

Türkiye genelinden Demirdöküm kombi servisi telefon numarası 444 10 69 olmakta ve 7/24 ulaşılabilir çağrı merkezimiz bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri personelimize cihazda yaşadığınız sorunu, kombi dijital ekrandaki varsa hata kodunu ve detaylı adres bilgilerinizi iletiniz.

Demirdöküm kombi servisimiz sizlere hızlı şekilde ulaşması ve kombinizin ihtiyacı olan donanımla adresinize gelinmesi için detaylı bilgi gereklidir. 444 10 69 servis iletişim numarası çağrı merkezi 7/24 aktif olup dilediğiniz gün ve saat için servis kaydı yapabilirsiniz.

Demirdöküm Kombilerde Yaşanılan Arızalar

Kombi marka modeli farketmeksizin hemen hemen bütün cihazlarda süre değişkenliği olarak benzer sorun ve arızalar görülür. Servis merkezimize ulaşan en sık ısıtma sistemi kombi şikayetleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Demirdöküm kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Kombi termostatı çalışmıyor
  • Demirdöküm kombinin çakmağı çalışmıyor
  • Demirdöküm kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor

Acil Demirdöküm Kombi Teknik Servis

Acil Demirdöküm kombi servis ihtiyacınız var ise bizlere 444 10 69  numaramız ile ulaşarak ekip talebinde bulunabilirsiniz. 30 ayrı il de hizmet veren ülkemizin en büyük servis ağına sahip olan şirketimiz dakikalar içerisinde adresinize gelerek kombi cihazlarına müdahale edecektir.

It seems we can't find what you're looking for.

Kombi Servisi

Tüm Kombi Marka ve Modellerinde teknik servis ve Periyodik Kombi Bakım

En Yakın Kombi Servisi

30 Farklı Şehirde Kombi Servis Hizmeti Vermekteyiz. Size En Yakın kombi servisi için bizi arayın.
444 10 69