E.C.A Servis

E.C.A. marka kombi cihazlarında sadece uzman birimler ile destek verilir. E.C.A servisi olarak bizlere 444 10 69 bu numaradan servis kaydı yapabilir ve aynı gün ekibimizin adresinize gelemesini sağlayabilirsiniz. 30 Farklı şehirde hizmet veren ekiplerimiz sizlere teknolojik olarak en doğru işlemleri yapacaktır.

eca servisi

Eski yada yeni nesil fark etmeksizin tüm kombilerde işinde uzman olan kombi servisi ekibimiz olarak müdahale edebilmektedir. Kombideki arıza tespit işlemi yapıldıktan sonra yerinde müdahale veya servis merkezine alınır ve tamir süreci başlar. E.C.A uzmanlık alanımız olmasından ötürü yaşanılan her tür parça ve aksam sorunu, baca sorunları, sıcak su, ses ve gürültü arızaları, çeşitli ısıtma problemlerinde bizelere ulaşabilirsiniz.

E.C.A Kombi Servisi

E.C.A kombide her zaman tek bir sorun yaşanmaz. Bir bölgede oluşan kombi arızası başka parça ve aksamlarıda etki edebilir. Bu nedenle kombi tamiri işlemini yapacak yetkili kişi bu noktalarında kontrolünü ve performans % testi yapılmalıdır. E.C.A kombi servis ekiplerimiz sadece fiziksel işlem yapmaz teknolojik donanımlarımızla garantili işçilik sağlar.

E.C.A servis için bünyemizdeki markanın tüm model kombi cihazları için tecrübeli teknisyenler görev yapmaktadır. Asla tahmin usulü çalışmalar yapılmaz tamamen bilimsel teknoloji kullanılarak en doğru noktalara müdahale edilir. Kombi cihazınız yeni veya eski model olsun ekibimizden en iyi servis işçiliğini alırsınız.

ECA KOMBİ SERVİS

E.C.A Yetkili Servis

Yeni alınmış ve garanti süreci olan cihazlarınız için sadece E.C.A yetkili servisi tarafından hizmet almanız gerekir. Mutlaka ilk çalıştırmayı yetkili E.C.A servisinin yapmasını isteyiniz. Özel servisler tarafından yapılacak işlemlerde garanti dışı olacağından sadece yetkili ECA servisi ile bağlantı kurmanız gerekmektedir.

Garantisi olmayan cihazlar için Üretgen kombi servis olarak firmamız özel servis hizmetleri sağlamaktadır. Kombi cihazlarında olabilecek tüm arıza durumlarında firmamız ile bağlantı kurabilir ve oldukça kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz arızayı giderebilmektedir.

E.C.A Kombi Servisi Telefon Numarası

Türkiye genelinden E.C.A kombi servisi telefon numarası 444 10 69 olmaktadır. Firmamız 30 ayrı ilde faaliyet gösteren ülkemizin en büyük servis ağına sahip firma konumunda olmaktadır. 7/24 ulaşılabilir çağrı merkezimiz bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri personelimize ekran beliren hata kodunu yada vermiş olduğu arızayı bildirerek hemen çözümler üretilmesini sağlayabilirsiniz.

E.C.A kombi servisi arayıp randevu oluşturabilir ve bu talebi müsait olduğunuz bir vakte ayarlayabilirsiniz. 24 saat sürekli çalışan firmamız sizlerin çalışma standartlarına göre uyumluluk gösterir. 444 10 69 servis iletişim numarası çağrı merkezi 7/24 aktif olup dilediğiniz gün ve saat için servis kaydı yapabilirsiniz.

E.C.A Kombilerde Yaşanılan Arızalar

E.C.A. Kombi markası ülkemizde kullanılan en çok markalardan biridir. Bu ürünler servis merkezimize çekilmeden yerinde ve sökmeden işlemler yapılmaktadır. ECA kombilerde arızalar birbirine benzer ve çözümü mümkün olmayan arıza bulunmamaktadır.

  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • E.C.A kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Kombi termostatı çalışmıyor
  • E.C.A kombinin çakmağı çalışmıyor
  • E.C.A kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor

Bu tarz arızalar ile karşılaştıysanız yetkin bir E.C.A. servisi tarafından hizmet alarak cihazlarınızı ilk aldığınız sıfır ayarına getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Acil E.C.A Kombi Teknik Servis

Kombi sorununda arızanın doğru tespit edilmesi son derece önemlidir. Yetersiz işçilik ile gözden kaçan hatalar sebebiyle oldukça hassas olan bu cihazlarda daha büyük problemler çıkabilir. Acil E.C.A. kombi servisi olarak teknik ekiplerimiz dakikalar içerisinde sizlere ulaşacak olup hemen müdahalelerde bulunur.

Adresinize gelecek olan ekibimiz araçları tam donanımlı olmasından ötürü malzeme alma, parça bulma gibi sorunlar olmadan hemen kombi tamiri işlemleri yaparak garantili şekilde sizlere teslim ediyoruz. Acil E.C.A kombi servis ihtiyacınız var ise bizlere 444 10 69  numaramız ile ulaşarak ekip talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Servisi

Tüm Kombi Marka ve Modellerinde teknik servis ve Periyodik Kombi Bakım

En Yakın Kombi Servisi

30 Farklı Şehirde Kombi Servis Hizmeti Vermekteyiz. Size En Yakın kombi servisi için bizi arayın.
444 10 69