Eyüp Ferroli Servisi

Eyüp Ferroli Servisi 140TL Ferroli Kombi Tamir

Evdeki iş yerindeki tüm kombi cihaz arızalarında hemen adrese geliyoruz. Eyüp Ferroli Servisi  kombi bakımları, parça değişimleri ve arıza tespit için 444 10 69 numaradan bizi arayınız. Deneyimli kombi teknisyenleri cihazlarınıza yerinde müdahale önceliğinde bulunacaktır. Kombileri sökmeden profesyonel teknik kadromuz kısa sürede sorunu giderecektir. Uygun servis fiyatlarımız ve tecrübeli teknik kadromuzla her zaman yakınınızdayız.

Kombi cihazları benzer şikayetler yaşatsada bazen kullanıcıya göre farklı arızalar verebilir. Ferroli kombilerde ve diğer genel markalarda en çok iletilen kombi şikayetleri genelde ateşleme arızası, patlamalı çalışma sorunları, kombinin su akıtması veya gürültülü çalışma sorunlarıdır. Kombi anakart ve elektronik kart en zorlu teknik problemler olsa da teknik servis ekiplerimizden en iyi işçilikle kaliteli hizmet alırsınız.

  • Eyüp Kombi Tamir onarım,
  • Eyüp kombi bakımı,
  • Eyüp kombi yer değiştirme,
  • Eyüp Kombi montaj,
  • Eyüp Kombi yedek parça değişimi

Eyüp Ferroli Kombi Servisi

İstanbul Ferroli kombi teknik arıza servisi hizmetlerinden yılın her günü faydalanabilirsiniz. Doğru tamir işlemi ve Garantili bir kombi tamir işleri için öncelikle arıza tespiti %100 nokta tespiti ile yapılır. Kombiler genelde sökülmeden yerinde tamir onarımı yapılabilen cihazlardır. Kapsamlı ve yerinde tamir olacağı bulunmayan kombiler servis merkezinde tamir & onarım işlemine alınır.

Ferroli kombi servisi için Eyüp ilçemizde yılın her günü yaz kış hizmet veriyoruz. Cihazınız için kombi tamir onarım işlemleri, kombi parça değişimleri, periyodik kombi bakımı yapılması için servis müşteri hizmetleri numaramızdan bizleri arayınız. Konumunuza yakındayız ve hemen geliriz. Gün içinde mesai saatlerinin erken diliminde bizlere ulaşan müşterilerimiz aynı gün en hızlı kombi servisi hizmetini almaktadır.

 

Eyüp Ferroli Yetkili Servisi

Teknik servis firmamız Yetkili servis olmayıp Ferroli cihazları için garanti dışı kalmış cihazlarda özel teknik servis olara hizmet verir. Ferroli yeni sıfır kombi şofben ve termosifon gibi ısıtma sistemi satın aldıysanız ilk işlemlerinin ve garanti belgesi onaylamasının yetkili Ferroli servisince yapılması gerekir. Bu hizmeti özel kombi servislerinden almamalısınız. Ferroli Eyüp kombi yetkili servisi için genel çağrı merkezi numaralarına internetten ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Kombilerin ilk kullanım ve açılışların yetkili servislerden yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Yeni kombilerde her ne kadar çok sık karşılaşılan bir durum olmasada sürpriz fabrikasyon sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Size teslimat yapılana kadar içerisinde kombide istenmeyen sorunlar oluşabilir. Nakliye sırasında kazalar, darbe ve çizikler olabileceği gibi parça sorunlarıda yaşanabilir. Fabrikadan ilk çıkışında da üretimi hataları olabilir. Ferroli yetkili servisi ilk açılışı, kurulum ve montajı yapacak sonrasında da kombiyi çalıştıracak ve teslim edecektir.

Eyüp Ferroli Kombi Teknik Servis

Kombilerin sürekli benzer sorunlarla kullanıcısını karşı karşıya bırakabilir. Bu tür şikayetlerin önüne geçmek için markanızda deneyimli teknik servislerden hizmet almalısınız. Sektörde kısa bir araştırdığınızda bir çok sorun ve hatalı işlemin olduğuna şahitlik edeceksiniz. Kombi Cihaz performansı yanında güvenlik ve insan sağlığı açısından da farklar vardır. Bu nedenle herkes kombi tamircisi veya kombi teknik uzmanı olamaz. Sizlerde kombi sahipleri olarak cihazlarınızı deneyimsiz kişilere emanet etmeyiniz.

Kombi mutlaka sizin için en değerli cihazlardan biridir. Bu nedenle her kombi tamircisi veya teknik servise cihazlarınızı emanet etmeyiniz. Kombiler sonraki yıllarda sıkça arıza yapması ve hata vermesindeki sebep genelde hatalı işlem ve işçiliklerdir.

Bazı Ferroli Kombi Arızaları şunlardır;

  • Ferroli kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Ferroli kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Ferroli kombinin çakmağı çalışmıyor

Eyüp Ferroli Kombi Tamircisi

Kombi tamircisi işçiliğimiz 20 yıldan fazla süredir İstanbul müşterilerimize aralıksız sağlanmaktadır. Çevrenizde ve yakınınızda bulacağınız her kombi tamircisi sizlere kaliteli hizmet veremez. Eyüp Ferroli Servisi için yetkin teknik personellerimiz ile sizlere %100 hatasız ve kusursuz hizmet veririz. Sadece işçilik becerisi ile değil kullanım yaptığımız özel teknolojik ekipmanlar ile de işlem sonrasında analiz yaparız.

Üretgen Kombi Servis kombi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri dışında servis vermemektedir. Servis ekibimizin bünyesinde kombilerde deneyimsiz kişiler ve uzmanlar görev yapmaz. Teknik servis işçiliğimiz tahmin ve olasılık üzerine değil bilimsel analiz çalışmalar içerir. Bir çok kombi sahibi cihazlarının sürekli aynı yerden arıza verdiğini iddia etmektedir. Bunun genel sebebi tamir sırasında yapılan işçilik hatalarıdır.

Eyüp Ferroli Servisi bünyesinde Divacondens D Plus, Bluhelix Prima, Divacondens Bluhelix tech modelleri ve diğer eski tip tüm kombilerde servis, bakım, yedek parça ve montaj hizmetleri verilir.

eyüp ferroli servis randevusu

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Eyüp Ferroli Servis Randevusu

Eyüp Ferroli Kombi Servisi 444 10 69 servis çağrı merkezi numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kombinizle alakalı tüm arızalarda, bakım taleplerinizde, yer değiştirme ve montaj isteklerinizde bizlere ulaşınız. Ferroli kombinizi emin elllere teslim edin. Arayın hemen kombi servisimizi yönlendirelim.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir