Kağıthane Ferroli Servis

Kağıthane Ferroli Servis

Kombinizde arıza sinyali varsa vakit kaybetmeden servis randevusu oluşturun. Kağıthane Ferroli Servisi 444 10 69 çağrı merkezi üzerinden bir kaç dakikada servis talebi açabilirsiniz. Ferroli Kombilerde yaşanabilecek her türdeki arızada kalıcı teknik servis çözümleri sağlıyoruz. Kombi aksam arızaları,  parça arızaları, baca sorunları ve bakım taleplerinde en iyi işçilik kalitesi ile Kağıthane ilçe ve semtlerinde servis sağlıyoruz.

Kombi servis taleplerinde mutlaka seçici olmalı markanızın kombi modellerinde uzman teknisyenlerden hizmet almalısınız. Teknik servis olarak Ferrolli kombilerin eski veya yeni nesil tüm modellerindeki teknolojilere hakimiz. Teknik ekibimiz Ferroli Kombi için tamir onarım servisi dışında periyodik bakım hizmetide vermektedir. Ferroli kombi cihazlarında model ve serisi her ne olursa olsun nitelikli servis sağlamaktadır.

Kağıthane Ferroli Kombi Servisi

Ferroli kombi servis için randevulu yada acil aynı gün servis isteyebilirsiniz. Sizlerden gelen Ferroli servis isteklerinde adresinize en yakında bulunan gezici ekibimiz yönlendirilir. Kombi cihazlarında arıza tespitinin yapılması, kombi tamir onarım işlemleri, kombi parça değişimleri, periyodik kombi bakımı yapılması için servis müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşınız. En hızlı kombi servis hizmetleri için mesai saatlerinin erken diliminde bizlere ulaşan müşterilerimiz aynı gün en hızlı kombi servisi hizmetini almaktadır.

Kağıthane civarında sizlere en yakın konumdaki teknik servis firmasıyız. Çağrı merkezini aradığınızda kombi modelini, kombi ekranındaki hatayı, yaşadınız sorun ve sıkıntıyı detaylı olarak aktarınız.

Kağıthane Ferroli Kombi Servisi

Kağıthane Ferroli Yetkili Servis

Ancak bazı durumlarda yetkili servis işlemi gereklidir. Yeni ısıtma sisemi kombi satın aldıysanız ilk açılışın yapılması ve garanti sürecinin başlaması gerekir. Bunun içinde özel servis yerine Ferroli Kağıthane kombi yetkili servisi numaralarından kayıt yaptırmanız gerekecektir.

Yeni aldığınız Ferroli kombi için ambalaj ve kutunun açılması yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Muhtemelen kombiyi bir Ferroli bayisi üzerinde yada internet üzerinden satın almış olmalısınız. Size teslimat yapılan süreç içerisinde kombide istenmeyen sorunlar oluşabilir. Nakliye sırasında kazalar, darbe ve çizikler olabileceği gibi parça sorunlarıda yaşanabilir. Fabrikadan ilk çıkışında da üretimi hataları olabilir. Ferroli yetkili servisi ilk açılışı, kurulum ve montajı yapacak sonrasında da kombiyi çalıştıracak ve teslim edecektir.

Yetkili servislerdeki servis fiyat tarifleri ve parça fiyatları özel servislere göre oldukça yüksektir. Bu nedenle bir çok kombi cihaz sahibi özel kombi servislerine yönelmektedir. Özel servislerin yetkili servislere göre servis fiyat ücretleri, tamir onarım işçilik hizmetleri oldukça ekonomiktir. İşçilik farklı olmayan bu hizmetler için bir çok kişide bu nedenle özel servislere yönelmektedir

Kağıthane Ferroli Kombi Teknik Servis

Kombiler beyaz eşya veya diğer dayanıklı tüketim eşyalarına göre daha hassas cihazladır. Cihaz performansı yanında güvenlik ve insan sağlığı açısından da farklar vardır. Bu sebepler herkes kombi tamircisi veya kombi teknik uzmanı olamaz. Sizlerde kombi sahipleri olarak cihazlarınızı deneyimsiz kişilere emanet etmeyiniz.

Kombiniz için servis hizmeti alırken aceleci olmadan doğru ve kaliteli teknik servis hizmeti sağlayanlara ulaşmalısınız. Kombiler sonraki yıllarda sıkça arıza yapması ve hata vermesindeki sebep genelde hatalı işlem ve işçiliklerdir.

Bazı Ferroli Kombi Arızaları şunlardır;

  • Ferroli kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Ferroli kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Ferroli kombinin çakmağı çalışmıyor

Ferroli Kombi Tamircisi

Kombiniz Ferroli ise bu ürün ve marka hakkında bilgili ve deneyimli teknik servis merkezlerine ulaşmalısınız. Çevrenizde ve yakınınızda bulacağınız her kombi tamircisi sizlere kaliteli hizmet veremez. Kağıthane Ferroli Servisi için yetkin teknik personellerimiz ile sizlere %100 hatasız ve kusursuz hizmet veririz. Sadece işçilik becerisi ile değil kullanım yaptığımız özel teknolojik ekipmanlar ile de işlem sonrasında analiz yaparız.

Üretgen Kombi Servis kombi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri dışında servis vermemektedir. Servis ekibimizin bünyesinde kombilerde deneyimsiz kişiler ve uzmanlar görev yapmaz. Teknik servis işçiliğimiz tahmin ve olasılık üzerine değil bilimsel analiz çalışmalar içerir. Bir çok kombi sahibi cihazlarının sürekli aynı yerden arıza verdiğini iddia etmektedir. Bunun genel sebebi tamir sırasında yapılan işçilik hatalarıdır.

Kağıthane Ferroli Servisi bünyesinde Divacondens D Plus, Bluhelix Prima, Divacondens Bluhelix tech modelleri ve diğer eski tip tüm kombilerde servis, bakım, yedek parça ve montaj hizmetleri verilir.

 

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Kağıthane Ferroli Kombi Servis Numarası

Kağıthane Ferroli Kombi Servisi 444 10 69 servis kayıt numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kombinizle alakalı tüm arızalarda, bakım taleplerinizde, yer değiştirme ve montaj isteklerinizde bizlere ulaşınız. Ferroli kombiler için yedek parça değişimide firmamız tarafından yapılmaktadır.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir