Kombi bakımı cihaz modeli ve markasına bakılmaksızın mutlaka yaptırılmalıdır. Kombi üreticileri ve ısıtma sistemleri uzmanları yılda en az bir kere kombi bakımı yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Bakımsız kombiler ile bakımı düzenli olarak yapılan kombiler arasında hem performans hemde kullanım ömrü açısından ciddi farklar bulunmaktadır.

Cihazınız için periyodik kombi bakımı almak yada bakım hizmetleri hakında detaylı bilgi öğrenmek için 444 10 69 numaradan bizlere ulaşınız. İster acil olarak bu hizmeti alabileceğiniz gibi dilerseniz randevu oluşturarak müsait olduğunuz bir gün ve tarihte de kombi bakım yaptırabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi Bakım Ücreti

Üretgen kombi servisi bünyesinde her tip ve model kombinin bakım ve temizliği en uygun fiyatlarla sağlanmaktadır. Güncel kombi bakım ücretini öğrenmek için lütfen bizleri 444 10 69 bu numaradan arayınız. Telefondaki personelimize kombi marka ve modelinizi belirtiniz. Uzmanımız telefonda sizleri fiyatlar ve ücretler konusunda bilgilendirecek ve dilerseniz bakım randevunuzu oluşturacaktır.

Kombi Bakım Servisi

Cihaz genel sağlığı için kombi bakımı hassas bir durum ve yetkin bir işçilik istemektedir. Sıradan bakımların kombinize hiç bir faydası olmayacağı gibi harcadığınız parada boşa gidecektir. Türkiye genelinde birden fazla il ve ilçede kombi bakım servisi ekibimiz ve işletmemiz bulunmaktadır. Kombi arızaları için tamir ekiplerimiz farklı olup bakım servisi birimlerimizde ayrıdır.

Kombilerinizi yetkili ellere teslim edin. Firma bünyemiz içinde görev yapan tüm kombi teknisyenleri alanında uzman kişilerden oluşur. Kombi marka ve modelinize göre uzman teknisyen görevlendirilir. Yeni nesil kombi modellerinde tüm teknik birimlerimiz ürün teknolojilerine hakimdir.

Kombi bakımı kaç yılda bir yapılır?

Kombi bakımı yıl içinde her ne kadar iki kere yapılması uygun olsa da kombi üreticileri tarafından yılda en az 1 kere yapılması mutlaka tavsiye edilmektedir. Yaz ve kış iki defa bakım kombi sağlığı ve yüksek performansı açısından son derece önemlidir. Soğuk mevsim öncesinde yapılacak kombi bakımı ile cihazınız kışa hazır girer ve kış ayları boyunca sizlere sorun çıkarmaz. İlk baharla birlikte yaptıracağınız kombi bakımı ile yoğun kış aylarında sürekli performans veren kombiniz yeniden tazelenir ve ömrü uzar.

Kombi bakımı yılda bir kere yapılmasına mutlaka özen gösteriniz. Sık sık arıza ve hata yapan kombilerin genel nedenlerinden biri bakımsız olmalarıdır. Bakım fiyatları son derece makul olduğundan her bilinçli kullanıcı kombisine bakım yaptırır.