Küçükyalı Ferroli Servisi

Küçükyalı Ferroli Servisi 7/24 Kombi Servis Kaydı

Kombi markasına bakılmaksızın arızalar her cihazda yaşanabilmektedir. Küçükyalı Ferroli Servisi  merkezimizde cihazdaki her tür arıza ve sorun kısa sürede giderilmektedir. Size en yakındaki kombi servis merkezi telefonu 444 10 69 olup aynı gün içinde servis alabilirsiniz.

Isıtma sistemi kombilerdeki her sorun giderilmesi mümkün arızalardır. Ferroli kombi cihazlarıda diğer marka/model ürünlerde görüldüğü gibi ateşleme arızası, patlamalı çalışma sorunları, kombinin su akıtması veya gürültülü çalışma şikayetleri alınabilmektedir. Ferroli Kombi anakart ve elektronik kart en zorlu teknik problemler olsa da teknik servis ekiplerimizden en iyi işçilikle kaliteli hizmet alırsınız.

  • Küçükyalı Kombi Tamir onarım,
  • Küçükyalı kombi bakımı,
  • Küçükyalı kombi yer değiştirme,
  • Küçükyalı Kombi montaj,
  • Küçükyalı Kombi yedek parça değişimi

Küçükyalı Ferroli Kombi Servisi

Küçükyalı Kombi tamir onarım servis merkezimiz yaz kış demeden müşterilerine arızalıksız hizmet sağlamaktadır. Kombiye müdahale etmeden önce arıza tespiti %100 nokta tespiti ile deneyimli teknisyenler tarafıdan yapılır. Ferroli kombiniz tamir onarım işlemlerinde sökülmeden yerinde tamir onarımı yapılabilen cihazlardır. Kapsamlı ve yerinde tamir olacağı bulunmayan kombiler servis merkezinde tamir & onarım işlemine alınır.

Ferroli kombi servisi için Küçükyalı bölgesinde yılın her günü aralıksız sizlere servis sağlıyoruz. Cihazınız için kombi tamir onarım işlemleri, kombi parça değişimleri, periyodik kombi bakımı yapılması için servis müşteri hizmetleri numaramızdan bizleri arayınız. Konumunuza yakındayız ve hemen geliriz. Gün içinde mesai saatlerinin erken diliminde bizlere ulaşan müşterilerimiz aynı gün en hızlı kombi servisi hizmetini almaktadır.

 

Küçükyalı Ferroli Yetkili Servisi

Teknik servis firmamız Yetkili servis olmayıp Ferroli cihazları için garanti dışı kalmış cihazlarda özel teknik servis olara hizmet verir. Ferroli yeni sıfır kombi şofben ve termosifon gibi ısıtma sistemi satın aldıysanız ilk işlemlerinin ve garanti belgesi onaylamasının yetkili Ferroli servisince yapılması gerekir. Bu hizmeti özel kombi servislerinden almamalısınız. Ferroli Küçükyalı kombi yetkili servisi için genel çağrı merkezi numaralarına internetten ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Kombilerin ilk kullanım ve açılışların yetkili servislerden yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Yeni kombilerde her ne kadar çok sık karşılaşılan bir durum olmasada sürpriz fabrikasyon sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Size teslimat yapılana kadar içerisinde kombide istenmeyen sorunlar oluşabilir. Nakliye sırasında kazalar, darbe ve çizikler olabileceği gibi parça sorunlarıda yaşanabilir. Fabrikadan ilk çıkışında da üretimi hataları olabilir. Ferroli yetkili servisi ilk açılışı, kurulum ve montajı yapacak sonrasında da kombiyi çalıştıracak ve teslim edecektir.

Küçükyalı Ferroli Kombi Teknik Servis

Kombilerin sürekli benzer sorunlarla kullanıcısını karşı karşıya bırakabilir. Bu tür şikayetlerin önüne geçmek için markanızda deneyimli teknik servislerden hizmet almalısınız. Sektörde kısa bir araştırdığınızda bir çok sorun ve hatalı işlemin olduğuna şahitlik edeceksiniz. Kombi Cihaz performansı yanında güvenlik ve insan sağlığı açısından da farklar vardır. Bu nedenle herkes kombi tamircisi veya kombi teknik uzmanı olamaz. Sizlerde kombi sahipleri olarak cihazlarınızı deneyimsiz kişilere emanet etmeyiniz.

Kombi mutlaka sizin için en değerli cihazlardan biridir. Bu nedenle her kombi tamircisi veya teknik servise cihazlarınızı emanet etmeyiniz. Kombiler sonraki yıllarda sıkça arıza yapması ve hata vermesindeki sebep genelde hatalı işlem ve işçiliklerdir.

Bazı Ferroli Kombi Arızaları şunlardır;

  • Ferroli kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Ferroli kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Ferroli kombinin çakmağı çalışmıyor

Küçükyalı Ferroli Kombi Tamircisi

Kombi tamircisi işçiliğimiz 20 yıldan fazla süredir İstanbul müşterilerimize aralıksız sağlanmaktadır. Çevrenizde ve yakınınızda bulacağınız her kombi tamircisi sizlere kaliteli hizmet veremez. Küçükyalı Ferroli Servisi için yetkin teknik personellerimiz ile sizlere %100 hatasız ve kusursuz hizmet veririz. Sadece işçilik becerisi ile değil kullanım yaptığımız özel teknolojik ekipmanlar ile de işlem sonrasında analiz yaparız. Kombinin teknik sorunu her ne olursa olsun tamiri mümkün olup Hurdacı eskiciye verilmeden önce mutlaka profesyonel teknisyenlerimizce bakılması tavsiye edilir.

Üretgen Kombi Servis kombi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri dışında servis vermemektedir. Servis ekibimizin bünyesinde kombilerde deneyimsiz kişiler ve uzmanlar görev yapmaz. Teknik servis işçiliğimiz tahmin ve olasılık üzerine değil bilimsel analiz çalışmalar içerir. Bir çok kombi sahibi cihazlarının sürekli aynı yerden arıza verdiğini iddia etmektedir. Bunun genel sebebi tamir sırasında yapılan işçilik hatalarıdır.

Küçükyalı Ferroli Servisi bünyesinde Divacondens D Plus, Bluhelix Prima, Divacondens Bluhelix tech modelleri ve diğer eski tip tüm kombilerde servis, bakım, yedek parça ve montaj hizmetleri verilir.

 

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Küçükyalı Ferroli Servis Randevusu

Küçükyalı Ferroli Kombi Servisi 444 10 69 servis çağrı merkezi numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kombinizle alakalı tüm arızalarda, bakım taleplerinizde, yer değiştirme ve montaj isteklerinizde bizlere ulaşınız. Ferroli kombinizi emin elllere teslim edin. Arayın hemen kombi servisimizi yönlendirelim.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir