Sarıyer Ferroli Servis

Sarıyer Ferroli Servis

Ferroli kombilerin uzman teknik kombi servisiyiz. Sarıyer Ferroli Servisi 444 10 69 müşteri hizmetleri numaramızdan her saat ve dakika servis kaydı yapılabilmektedir. Konut kombileri ve ticari işletme kombileri dahil tümünde servis vermekteyiz. Kombi arızasının tespiti %100 olarak yapılır ve uzun ömürlü kalıcı çözümler sağlanır.

Ferroli Kombi tamir onarım servisi, yedek parça değişim birileri, kombinizin periyodik yıllık bakımları dahil tüm hizmetleri bizden alabilirsiniz. Sizlere gelecek olan personelimiz sadece Ferroli kombilerden uzmanlaşmış teknisyenlerdir. Cihazınız eski veya yeni olsun en iyi işçilikle hizmet alırsınız.

Sarıyer Ferroli Kombi Servisi

Kombiler genelde uzun ömürlü kullanım veren cihazlardır. Çok sık arıza ile sizleri karşı karşıya bırakmasa da zamanla teknik sorunlar çıkarabilir. Burda dikkat edilecek nokta kombinizin bozulması ve arıza çıkması durumunda kimden nasıl hizmet alacağınızdır. Bir çok kombi sahibi genelde kombilerinizde aynı yerden defalarca aynı sorunu yaşadığını söylemektedir. Bunun birincil sebebi yanlış ve hatalı işçiliklerdir.

Sarıyer kombi servisi firmamızda görev yapan teknisyenlerimiz kadrolu personellerimiz olup yıllardır bizlerle çalışmaktadır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerde işçilik kalitesi en iyi seviyede olacak neve kombi arızasını aynı yerden defalarca almayacaksınız.

Kombiniz için arıza tespitinin yapılması, kombi tamir onarım işlemleri, kombi parça değişimleri, periyodik kombi bakımı yapılması için servis müşteri hizmetleri numaramızdan bizleri arayınız. Hem sizlere yakınız hemde en hızlı desteği vermekteyiz.  esai saatlerinin erken diliminde bizlere ulaşan müşterilerimiz aynı gün en hızlı kombi servisi hizmetini almaktadır.

Sarıyer bölgesinin servis firmasıyız . Kombi Çağrı merkezini aradığınızda kombi modelini, kombi ekranındaki hatayı, yaşadınız sorun ve sıkıntıyı detaylı olarak aktarınız.

sarıyer ferroli servis randevusu

Sarıyer Ferroli Yetkili Servisi

Eski Ferroli kombiniz eskidi ve yenisini aldıysanız kurulum ve garanti işlemlerinin yapılması gerekecektir. Sıfır cihaz ısıtma sistemi satın aldıysanız ilk işlemlerinin ve garanti belgesi onayının yetkili Ferroli servisince yapılması gerekir. Bu hizmeti özel kombi servislerinden almamalısınız. Ferroli Sarıyer kombi yetkili servisi için genel çağrı merkezi numaralarına internetten ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Yeni alınmış kombilerin ambalaj açımı esnasında farklı türde sorun ve fabrikasyon hataları çıkabilir. Her ne kadar çok sık karşılaşılan bir durum olmasada sürpriz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Size teslimat yapılana kadar içerisinde kombide istenmeyen sorunlar oluşabilir. Nakliye sırasında kazalar, darbe ve çizikler olabileceği gibi parça sorunlarıda yaşanabilir. Fabrikadan ilk çıkışında da üretimi hataları olabilir. Ferroli yetkili servisi ilk açılışı, kurulum ve montajı yapacak sonrasında da kombiyi çalıştıracak ve teslim edecektir.

Yetkili servislerdeki servis fiyat tarifleri ve parça fiyatları özel servislere göre oldukça yüksektir. Bu nedenle bir çok kombi cihaz sahibi özel kombi servislerine yönelmektedir. Özel servislerin yetkili servislere göre servis fiyat ücretleri, tamir onarım işçilik hizmetleri oldukça ekonomiktir. İşçilik farklı olmayan bu hizmetler için bir çok kişide bu nedenle özel servislere yönelmektedir

Sarıyer Ferroli Kombi Teknik Servis

Sarıyer Ferroli Kombi Teknik Servis

Kombi tamiri ile beyaz eşya ve diğer cihazların tamiri birbirine benzemez. Bu sebeple mutlaka profesyonel kombi teknik servislerden hizmet alınız. Cihaz performansı yanında güvenlik ve insan sağlığı açısından da farklar vardır. Bu sebepler herkes kombi tamircisi veya kombi teknik uzmanı olamaz. Sizlerde kombi sahipleri olarak cihazlarınızı deneyimsiz kişilere emanet etmeyiniz.

Kombiniz için servis hizmeti alırken aceleci olmadan doğru ve kaliteli teknik servis hizmeti sağlayanlara ulaşmalısınız. Kombiler sonraki yıllarda sıkça arıza yapması ve hata vermesindeki sebep genelde hatalı işlem ve işçiliklerdir.

Bazı Ferroli Kombi Arızaları şunlardır;

  • Ferroli kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Ferroli kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Ferroli kombinin çakmağı çalışmıyor

Ferroli Kombi Tamircisi

Ferroli kombi kullanıcı iseniz yüksek işçilik hizmetlerimizden en uygun fiyatlardan faydalanırsınız. Çevrenizde ve yakınınızda bulacağınız her kombi tamircisi sizlere kaliteli hizmet veremez. Sarıyer Ferroli Servisi için yetkin teknik personellerimiz ile sizlere %100 hatasız ve kusursuz hizmet veririz. Sadece işçilik becerisi ile değil kullanım yaptığımız özel teknolojik ekipmanlar ile de işlem sonrasında analiz yaparız.

Üretgen Kombi Servis kombi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri dışında servis vermemektedir. Servis ekibimizin bünyesinde kombilerde deneyimsiz kişiler ve uzmanlar görev yapmaz. Teknik servis işçiliğimiz tahmin ve olasılık üzerine değil bilimsel analiz çalışmalar içerir. Bir çok kombi sahibi cihazlarının sürekli aynı yerden arıza verdiğini iddia etmektedir. Bunun genel sebebi tamir sırasında yapılan işçilik hatalarıdır.

Sarıyer Ferroli Servisi bünyesinde Divacondens D Plus, Bluhelix Prima, Divacondens Bluhelix tech modelleri ve diğer eski tip tüm kombilerde servis, bakım, yedek parça ve montaj hizmetleri verilir.

 

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Sarıyer Ferroli Kombi Servis Numarası

Sarıyer Ferroli Kombi Servisi 444 10 69 servis kayıt numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kombinizle alakalı tüm arızalarda, bakım taleplerinizde, yer değiştirme ve montaj isteklerinizde bizlere ulaşınız. Ferroli kombinin her destek ihtiyacında haftanın her günü sizin yanınızdayız


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir