Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi ServisiArızalı Vaillant kombi cihazları için 444 10 69 bu numaradan servis kaydı oluşturabilirsiniz. Vaillant kombi servisi için 30 farklı şehirde yüzlerce ilçe ve semtte her gün servisimiz bulunmaktadır. Kombinizde yaşanılan her tür parça ve aksam sorunu, baca sorunları, sıcak su, ses ve gürültü arızaları, çeşitli ısıtma problemlerinde bizelere ulaşınız.

Vaillant servis için bünyemizdeki markanın tüm model kombi cihazları için tecrübeli teknisyenler görev yapmaktadır. Kombi arızanızın niteliğine göre gerek donanıma sahip aracımız ile adresinize gelinir. Kombideki arıza tespit işlemi yapıldıktan sonra yerinde müdahale veya servis merkezine alınır ve tamir süreci başlar.

Vaillant Servis

Kombi cihazınız yeni veya eski model olsun ekibimizden en iyi servis işçiliğini alırsınız. Green iQ 36, ecoTEC plus, ecoTEC pro, ecoTEC pure, ecoTEC intro, ecoTEC plus + Entegre Boyler, Vaillant Vuw, Vaillant VCK modelleri ve diğer eski tip kombilerin hepsinde servis veriyoruz. Vaillant kombi servis ekiplerimiz sadece fiziksel işlem yapmaz teknolojik donanımlarımızla garantili işçilik sağlar.

Kombi sorununda arızanın doğru tespit edilmesi son derece önemlidir. Sık yaşanılan kombi arızalarında genelde sebep yetersiz işçilik ve tamir eksiklikleridir. Kombide her zaman tek bir sorun yaşanmaz. Bir bölgede oluşan kombi arızası başka parça ve aksamlarıda etkileyebilir. Bu nedenle tamir işlemini yapacak yetkili kişi bu noktalarında kontrolünü ve performans testini yapmak zorundadır.

Vaillant Servis

Vaillant Yetkili Servis

Mağazalardan sıfır olarak satın alınan yeni kombiler için ilk açılış, kurulum, montaj ve ilk çalıştırma yapılması gereklidir. Bu işlemi yapacak olanda Vaillant Yetkili Servis merkezleridir. Satın alımdan sonra ilk önce cihazınız adresinize teslim edilir ve sonrasında sizin yapmanız gereken yetkili vaillant servisi arayıp randevu almanızdır.

Kombi cihazlarının garanti süresi yetkili servisin açılış ve ilk kurulum sonrasında başlamaktadır. Bu nedenle özel kombi servisleri yerine Vaillant Yetkili Servisi üzerinden üzerinden hizmet alınması gerekir. Çünkü sizlere teslim sırasında nakliye aşamasında sorunlar yaşamış veya fabrika üretim hatası olan bir kombiyi satın almış olabilirsiniz. Mutlaka ilk çalıştırmayı yetkili Vaillant servisinin yapmasını isteyiniz.

Vaillant Yetkili Servis

Vaillant Kombi Servisi İletişim Telefon Numarası

Türkiye genelinden vaillant kombi servisi iletişim numarası olan 444 10 69 telefondan bizlere ulaşınız. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri personelimize cihazda yaşadığınız sorunu, kombi dijital ekrandaki varsa hata kodunu ve detaylı adres bilgilerinizi iletiniz.

Vaillant kombi servisimiz sizlere hızlı şekilde ulaşması ve kombinizin ihtiyacı olan donanımla adresinize gelinmesi için detaylı bilgi gereklidir. 444 10 69 servis iletişim numarası çağrı merkezi 7/24 aktif olup dilediğiniz gün ve saat için servis kaydı yapabilirsiniz.

Vaillant Kombilerde Yaşanılan Arızalar

Kombi marka modeli farketmeksizin bir çok cihazda benzer sorun ve arızalar görülür. Servis merkezimize ulaşan en sık ısıtma sistemi kombi şikayetleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Vaillant kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
  • Vaillant kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
  • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
  • Vaillant kombinin çakmağı çalışmıyor
  • Kombi termostatı çalışmıyor

Vaillant Kombi hataları

Vaillant kombi F01 hata kodu : Kombi Kalorifer Devresi Dönüş Suyu Sıcaklık Sensör aızası
Vaillant kombi F10 hata kodu : Kombi Kalorifer Gidiş Suyu Sıcaklık Sensöründe Kısa Devre
Vaillant kombi F11 hata kodu : Kombi Kalorife Dönüş Suyu Sıcaklık Sensöründe Kısa Devre Olabilir
Vaillant kombi F20 hata kodu : Vaillant kombinizde aşırı ısınma yaşandığında bu uyarıyı alırsınız.
Vaillant kombi F22 hata kodu : Vaillant kombinizde Kalorifer Devresi Su Basıncı Sorunu uyarısıdır. Kombi sistemindede su yok veya susuz çalışma yaşandığında uyarı çıkar.
Vaillant kombi F23 hata kodu: Vaillant kombinizde Kalorifer Devresi Su Basıncı Sorunu uyarısıdır. Kombi sistemindede su yok veya susuz çalışma yaşandığında uyarı çıkar.
Vaillant kombi F24 hata kodu : Vaillant kombinizde Kalorifer Devresi Su Basıncı Sorunu uyarısıdır. Kombi sistemindede su yok veya susuz çalışma yaşandığında uyarı çıkar.
Vaillant kombi F25 hata kodu : Vaillant kombi Atık Gaz Sıcaklığı Yüksek uyarısı
Vaillant kombi F28 hata kodu :Vaillant kombi gelen gaz vanaları kapalı olabilir, düşük voltaj durumunda bu uyarı çıkabilir vede ga vali sorunlarda yaşanır.
Vaillant kombi F29 hata kodu : Kombi baca sorunu uyarısı olup baca yerinden çıkmış olabilir.

Acil Vaillant Kombi Teknik Servis

Kombi servis taleplerinde çağrı merkezini arayıp istediğiniz ve güne ve saate randevulu servis kayıt işlemi yapabileceğiniz gibi ekiplerimizin müsaitlik durumuna göre acil kombi serviside alabilirsiniz. Bize ulaşmak için 444 10 69  numaramızı arayınız.

Mecidiyeköy Vaillant Servisi
Vaillant Kombi Servisi

Mecidiyeköy Vaillant Servisi 7/24 Kombi Tamir

Evde veya iş yerinde kullandığınız kombinizde arıza alıyorsanız hemen servisimize ulaşınız. Mecidiyeköy Vaillant Servis – Vaillant Kombi Tamircisi hizmetimiz bölgede aralıksız bulunmaktadır. Kombiniz için adresinize

Devamını Oku »

Kombi Servisi

Tüm Kombi Marka ve Modellerinde teknik servis ve Periyodik Kombi Bakım

En Yakın Kombi Servisi

30 Farklı Şehirde Kombi Servis Hizmeti Vermekteyiz. Size En Yakın kombi servisi için bizi arayın.
444 10 69